56 65 77 400 loftim@loftim.pl

POLSKIE KABINY LOFTIM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i odpowiadając na ich potrzeby chcielibyśmy z dumą poinformować, że firma Metal-Hurt uruchomiła produkcję kabin prysznicowych. Dzięki takiemu działaniu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, co pozwala nam na szybką reakcję oraz elastyczne podejście do naszych klientów jak również stałą dostępność produktów i części zamiennych. Estetyczne modele pozwalają na stworzenie nowoczesnego wnętrza  w każdej łazience.

Powłoka CleanGLASS jest oferowana do każdej kabiny jako opcja. Jest to powłoka hydrofobowa, która zdecydowanie ułatwia sprzątanie kabiny. Właściwości powłoki sprawiają, że woda spływa szybciej po zabezpieczonej powierzchni, a możliwość powstawania osadów wapiennych z wody i kosmetyków jest zredukowana do minimum.

LOFTIM to marka kabin o zredukowanej ilości profili, które świetnie nadają się zarówno do montażu na brodziku jak i na glazurze. Kabina kwadratowa bezprofilowa produkowana jest  w dwóch modelach. Kabiny sprawdzą się świetnie w każdej łazience.

Kabiny LOFTIM to również kabiny typu walk in, czyli ścianki prysznicowe pozwalające na wygodne wydzielenie przestrzeni prysznicowej bez jej zamykania. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy niezwykle designerskie, eleganckie oraz wygodne wnętrze. Zgodnie z aktualnymi trendami kabiny otwarte montowane do jednej ściany są również polecane przez architektów wnętrz i projektantów do łazienek o niezbyt dużym rozmiarze, głównie ze względu na bardzo minimalistyczny wygląd świetnie się tam sprawdzą.

 

Dane adresowe:

P.H.U. METAL-HURT D. Rafińska, B. Wesołowska Sp.j.
Ul. Batorego 54
87-100 Toruń
Tel: 56 65 77 400
loftim@loftim.pl